| Iustiina a întrebat:

Sall! Dati'mi si mie va rog sms'uri de Pasti! Dar va rog frumos, sa nu imi dati multe, fiecare sa imi dati doar 1 sau 2 sms'uri! Nu vreau multe de la o singura persoana care raspunde! Ms: funda

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Uite ceva simplu de scris şi draguţ
16 iepurasi: 8 se spioneaza, 5 sunt la somnic si frumos viseaza, 2 mai albiori dau cadou de sarbatori, iar ultimul a citit Un Nou Paste Fericit!
Anul acesta iepurasul sa vina la tine incarcat cu bunatati si sa nu uite sa iti dea si plicul cu cei o suta de pupici de la mine.

1 răspuns:
| Ssya a răspuns:

Paste mielul fericit,oul sade inrosit,de rusine s-a scumpit,iar iubitul iepuroi sa-ti aduca euroi. Fericire, sanatate, mult noroc si spor la toate!

PASTE FERICIT :*:*:*