| Nedelcu_Carlos_1990 a întrebat:

Sall! De unde stiu ca unei fete ii place de mine?happy

4 răspunsuri:
| Zoki a răspuns:

Nu vei sti daca nu faci primul pas. Vreau sa spun vorbeste cu ea, uita-te cum se comporta cu tine. Si inca o chestie daca iti place de o persoana( vorbesc de fete) nu incepi a striga in gura mare cine e persoana, intr-un fel chiar incerci sa ascunzi acest fapt.

| JustMeC a răspuns:

Buna! Pai foarte simplu, prin gesturile pe care le face. Daca sta langa tine, daca-ti zambeste, daca bate diverse apropo-uri cum ca tine la tine..sau prin alte modalitati, sunt multe big grin

| AndreeaFgm a răspuns:

De la ea, geniuss.