| Toxiklove_8488 a întrebat:

Sall.Deci.Buna sunt in clasa a 6 a si de prin clasa a 5 a imi place de un baiat.Anul trecut fffffff putine fete erau interesate de el.de anul acesta de cand si-a lasat parul mai lung fffff multe fete il plac printre care si sora mea.Si prietenele mele.Si ale fete.Cred ca si el simte ceva pentru mine ca doar cu mine se comporta frumos nu si cu celelalte.Nu sunt cu el in clasa dar eu fiind la o scoala raman-europeana fac germana cu clasa lui si ma intanlesk ffff des cu el.Il plac fffff mult si nu stiu ke sa fac... Fara raspunsuri stupide pls...Ms :X

4 răspunsuri:
| kiky278 a răspuns:

Pai spune0i c ail placi! Poate el iti va da un raspuns bun si poate veti fi mai mult decat prieteni! Nus e stie ce e in mintea lui. Daca crezi ca va potriviti intreaba-l doar iti trebuie un pic de curaj!

| AlexutzaDulcika a răspuns:

In primul rand mi sa mai intamplat asta...ai grija sa nu te amageasca degeaba daca nu spune-i ca il placi dar totusi vezi ce faci cu sorta

| Lolly184 a răspuns:

In clasa a 6`a tu nu ai ce face si vrei prieten? Mai asteapta pana prin a 8`a, a 9`a.prietenul nu e o prioritate acum. Toti am trecut prin asta. Cel mai bine e sa mai astepti. Si pana la urma poti sa iti faci curaj si sa ii spui.parerea mea

| andreycristiano a răspuns:

Uite un sfat util::::: Fa-ti curaj mult si spune-i sau lasa-i un biletel la germana. Sunt sigur ca inti va da un raspuns afirmativ. Intre timp observa si tu ce ii plac la fete si incearca sa fii altfel ii va atrage atentia in mod clar