| anonim_4396 a întrebat:

Sall...
Este o intrebare adresata celor care joaca metin2 dinamikbatting eyelashes Pe ce windows merge dinamik? Eu am windows vista si nu merge sa mi-l instalezzsadcrying

3 răspunsuri:
| YourFriend a răspuns:

Nu merge pe windows vista... eu mi-am bagat windows7 si merge bine jocu...

| oOIrisStarOo a răspuns:

Pai eu am windows vista si imi merge foarte bine...Dar, la inceput nu-mi mergea (imi aparea o eroare) Este vina unui program pe care il ai in computer si nu accepta jocurile sofisticate ori virusate sad

| FoxyFox a răspuns:

Nici mie nu mi-a mers prima oara dar totusi nu cred ca are legatura cu windowsul, trebuie sa iti instalezi un program: Adobe Flash Player. Daca nu il ai nu iti merg multe jocuri.