| sweetmind a întrebat:

Sall. foarte recent mi-am facut cont p facebook, doar ca at cand vrea sa trimit o cerere de prietenie imi scrie asta:This Request Can't Be Sent
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.
are cineva idee de ce imi scrie asta si ce as putea sa fac? dau funda...

1 răspuns:
| tall a răspuns:

Daca trimiti peste 50 cereri de prietenie intr-un interval relativ scurt, facebook considera asta ca SPAM si in consecinta blocheaza posibilitatea de a mai da add pentru o saptamana. Posibil sa fii in situatia asta.