| anonim_4396 a întrebat:

Sall imi place de o fata, dar nu stiutiu cum so impresionez mai ales pentru ca sunt mai timid. Dau fundita pentru fiecare raspuns

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu ar trebui sa faci anumite lucruri pentru a o impresiona
daca te place,ea va ramane impresionata de felul in care te porti de obicei
mie,de ex,imi place cand un baiat imi zambeste, incearca, poate ii plk si ei
BAFTA:*

| Kitty_7640 a răspuns:

Daca chiar iti place asa mult trebuie sa lupti ca sa o impresionezi si sa vada ea asta.si sa uiti ca esti timid!
Crezi ca o sa faci ceva daca esti timd?
Si cum sa o impresionezi, asta vine de la sine, dar intai trebuie sa trei peste rusine

| Kitty_7640 a răspuns:

Daca chiar iti place asa mult trebuie sa lupti ca sa o impresionezi si sa vada ea asta.si sa uiti ca esti timid!
Crezi ca o sa faci ceva daca esti timd?
Si cum sa o impresionezi, asta vine de la sine, dar intai trebuie sa trei peste rusine.