| anonim_4396 a întrebat:

Sall imi place de o fata, ea a fost cu un prieten de al meu pe ascuns acum ca s-au despartit as vrea sa fiu cu ea, dar cum so impresionez. Dau fundita pentru fiecare raspuns

Răspuns Câştigător
| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa o impresionezi altfel decat prin felul tau de a fi. Fi mereu langa ea, fa-o sa rada, invit-o afara in calitate de amici, ofera-i mai multe atentie decat oferi celorlalte fete si asa ii vei atrage atentia. Dar trebuie sa ai grija, nu cred ca va vrea sa inceapa o relatie imediat dupa despartire si cu cineva care ii aduce aminte de fostul. [sau cel putin asa as face eu]. Trebuie sa iesi in evidenta cu ceva bun si aici ma refer fara glume proate, palme la fund si alte prostioare de ale baietilor. happy big grin