| anonim_4396 a întrebat:

Sall.imi puteti spune ce winamp folosesc unii de le apare la mess melodia care o asculata?

multumesc

6 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna
e un program care trebuie instalat si asa se vede melodia pe care o asculti la status happy

| CrucifiedCountess a răspuns:

Sau cauta Yamp!

| funnymantm a răspuns:

Nu versiunea winamp-ului face chestia asta, ci un plugin. instaleaza-ti hyperIM 2.14. o sa mearga de la sine. in caz ca nu, selecteaza winamp din lista de la hyperIM. programelul acesta dragut are si obtiunea sa bagi un status din el in caz ca nu mai vrei sa iti arate melodia. e destul de dragut. il gasesti pe google. succes

| funnymantm a răspuns:

Am uitat. daca tot nu merge baga codurile astea:
%mArtist% ce afişează doar artistul
%mTitle% ce afişează doar titlul melodiei
%mLen% ce afişează lungimea melodiei (în minute)
in casuta de costum status. nu intra in panica big grin nu-i greu

| NimeniCuActe a răspuns:

Http://numedecod.ro/HyperIM/... dar atentie k nu merge la ultimele versiuni de 9. x ci doar la cele de la inceput 9, cele beta.

| amberjuly a răspuns:

Nu e vb de mess. Cauta niste plug-inuri pe net... vezi mai multe variante dupa preferintewinking