| Иαяʋтσ a întrebat:

Sall.Imi puteti spune cum iau poze de pe hi5 a lu cineva.

Răspuns Câştigător
| DaianaBianca a răspuns:

Pai nu dai click pe poza cand e mare. daai la album, dai click pe o fotografie si dai salveazaeoO asa fac de obicei, dar sunt micute...

4 răspunsuri:
| MBAAA a răspuns:

Pai...asta e valabil doar daca folosesti Google Chrome. Intri pe poza respectiva, dai click dreapta iar apoi click pe 'inspectati elementul' sau varianta in engleza 'inspect item', iar apoi o sa se deschida mai jos o chestie, dai click acolo unde scrie 'resources' si apoi cauti pe margine in stanga poza respectiva, dai click pe ea, iar apoi click dreapta pe poza marita, si apoi din nou click pe 'salvati imaginea ca' sau 'save image as' ceva de genu big grin
Funda?whistling

| brigy_2683 a răspuns:

Cu printscreen si dupa aceea le decupezi intr-un program de modificat pozewinking ( e si asta o varianta) tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai copy pe imagine

| UnSimpluGand a răspuns:

O poti lua doar cu copy.peist...dar o sa o ai mica...

Funda?