| Criss003 a întrebat:

am o intrebare pentru baieti care nu au curaj sa. i zica unei fete ca o place: pana la urma cum procedati cum ii dati de inteles ca va place? va e rusine sa vorbiti despre capitolul love, asteptati sa faca ea primul pas?
pentru cel care da cea mai buna explicatie fundabig grin restul vot

Răspuns Câştigător
| atreet a răspuns:

Teama de esec,daca nu o cunosti nu stii cum va reactiona, incepe sa rada, se uita flegmatic la tine etc...in caz de o cunosti,la fel ca ce am spus mai sus(exclus indiferenta),le spune prietenilor tai,apoi incep sa rada de tine asta in cazul in care ea nu prea te place, in rest daca si ea te place va fi totul ok trebuie doar ca sa aflii, greu nu este cercetand bine si cu cap vei gasi comoara iubiriibig grinlaughing

| atreet a răspuns (pentru atreet):

Aa si inca ceva,mai sunt genul de oameni care stiu din surse sigure ca unei fete ii place de el fr mult si el sta ca "mortu",fr timizii, neiesiti din casa, retrasi depresivi etc...

| Criss003 explică (pentru atreet):

Sunt fata... din ce ai zis se da de inteles ca ai vorbit ca si cum as fi baiat

| atreet a răspuns (pentru Criss003):

Nu m-am referit la tine ci la noi"baietii"tu ai pus o intrebare despre baieti si eu am raspuns, nu stiu cat de bun a fost raspunsul, dar mi-am dat cu parerea

| Criss003 explică (pentru atreet):

K.scuze

| atreet a răspuns (pentru Criss003):

Nu este nici o problema nu ai de ce sa iti ceri scuze!happy

7 răspunsuri:
| atreet a răspuns:

Nu dai si u fundita?big grin

| manuelstone a răspuns:

Pai noi,baietii, cum ai zis si tu, ne rusinam repede.nu avem atat curaj ca si voi. unii baieti au curajul acesta.