| kichogo888 a întrebat:

SALL iubita mea este suparata pe mine si nu stiu cum s-o impac ajutorrr

5 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Cere-ti scuze si tine-te dupa ea pana te iarta I don't want to see

| Iubibilăă a răspuns:

Nu trebuie sa o superi.
Acum trebuie sa o faci fericita cu un cadou.
Nu ar trebui sa faci asta mereu?
E greu sa ai o prietena.
Pa, pa.

| τττ a răspuns:

Bună.
Poți să te duci la ea cu o cutie de bomboane și niște trandafiri și să-ți ceri scuze.Asta mi s-ar părea cel mai corect, tu ce zici?
Pa, pa.

| ZeHelp a răspuns:

Trebuie sa faci ce ar face fiecare om : sa-i spui ce vrea ea sa auda!

| Danut_Sirbu_1999 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa afli de ce e suparata pe tine si apoi sa iti corectezi acel defect, dat nu trebuie sa afli de la ea ci trebuie sa afli singur (daca e ii poti intreba prietenele cum te barfeste dar sa nu te superi pentru ce spune despre tine)