| Filip_Razvan_1996 a întrebat:

Sall! Joc pe un sv de cs 1.6 si au luat comenzile slay/slap si leau pus doar la owneri si am vazut ca un alt admin avea acces la aceste comenzi cum fac sa le am si eu? Va rog dau funda!

1 răspuns:
| pHoNnNe a răspuns:

Pai,aceste 2 comenzi, ar trebui sa le aiba de la helper in sushappy nu stiu de ce le-au pus tocmai la owner..probabil din cauza ca unii admini abuzeaza,vorbeste si tu cu staffu' serverului,si explica-le ca slay si slap,ar trebui sa le aiba de la helper in sus, daca era destroy, banip, sau stiu eu... spuneam, dar asa nu vad rostul ca doar ownerii sa aiba acces la aceste comenzi efectiv banale.