| Инна a întrebat:

Sall la all, nu demult m-am despartit de prietenul meu, adica eu l-am lepadat, pentru ca el traieste in kapitala iar eu aici(kahul)cind ma duc in colo totul e super, ne vedem in fiecare zi, suntem fericiti impreuna, dar cind ma intorc inapoi acasa parca nici nul stiu, nu ma intereseaza ce face, cu cine umbla si bla, bla, bla.si de cite ori ma intorc acasa trebuie sa ne sfadim sau asa sa zic ne despartim pe un anumit timp, si asa de multe ori a fost, el spune ca ma iubeste ff tare, iubire la asa ani, hm,, poate. ei bine si gata s-a terminat tot,, dar mie foarte greu, imi vine sa pling cind ma gandesc ca n-o sa-l mai vad si nu vom mai fi impreuna. dar sa continuam asa nu mai vreau si nu mai pot, m-am saturat, ce fel de iubire e asta.pls spuneti-mi ce sa fac, sal intorc inapoi si iar sa continuam, da peste un an ma duc si eu la kapitala, dar timp de un sa avem asa relatie, no nasol.si nu stiu ce sa fac vreau tare sa fim impreuna dar distanta asta ma omoara((((va pup

Răspuns Câştigător
| ßέßέ a răspuns:

In primul rand "l'ai lepadat"? ( da ce era un obiect sau altceva?straight face ). In fine. Acuma suferi ...de ce, ma rog? Doar tu ii dadeai papucii si spuneai ca nu te intereseaza ce face. poate ca nu va potriviti daca aveti atatea divergente, te'ai gandit la asta?