| ExXify50 a întrebat:

Sall, la mine in clasa e unu care se ia de toti si nu e el cine stie ce batausi(pot sa il bat)dar daca am sa il bat o sa vina cu prieteni lui tigani(fara nici o suparare nu am nimic cu tigani)si degeaba i-am zis si la diriga dar nu are ce sa ii faca.Sa zicem ca e un chuck norris si cum il opresti?

2 răspunsuri:
| вèiiiвiii a răspuns:

☼ Sfat : Evital ☼
Ce rezolvi daca te batii --> Nimic
Nu te pune cu prostul, ca devi mai prost ca el. ( zice un proverb!
Succes puppy dog eyes! ☼

| Pooc a răspuns:

Daca nu se ia de tine nu-ti fa probleme. Dar daca se ia tu nu-l baga in seama si nu-i da importanta!