| Bellinda99 a întrebat:

Sall la toti:**! Am vrut sa va intreb ....Pentru voi care o fost cea mai stupida intrebare pe care ati citit-o pe TPU?laughing

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cele mai stupide si care ma amuza cel mai mult sunt cele care vin de la voi fete atunci cind intrati in panica si va intarzie ciclu mai ales dupa o partida de sex neprotejat!laughing)ma fac sa rid in hohote! Dar rau de tot nu gluma! de mult timp nu am mai vazut o asemenea intrebare! pe locul doi tot de la voi fetele de fapt de la fete de varste de 12 13 ani care intreaba cum sa faca sa seduca un baiat de 17 18 anilaughing))))

| amdr001 a răspuns:

laughing) daca prefer plante sau animale laughing) si de ce... :O:O:O sau daca sunt gay, lesby sau homo laughing)laughingrolling on the floor)))))) si de ce am ales asta... deci astia nu sunt oameni normalo laughing))