| Luci88 a întrebat:

Sall, mi-am cumparat laptop dar nu merge microfon sa sun pe mess, de ce? trebuie instalat ceva? unde sa intru?

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Pai da, normal!
Si eu am laptop, de obicei toate laptopurile au microfon si camera, banuiesc ca si al tau are! Daca nu are, asta e problema.
Daca are, iti trebuie un program special pentru sunet.
BC player, ceva care sa iti deschida playere, sau placa de sunet sa fie instalata. Mie mi-a instalat toate acestea un. priceput! Pe net nu se gasesc, doar pe CD. Pe net, doar contracost.

| Tibi_9863 a răspuns:

E ceai ma dai la setari (care le gasesti in bara langa ceas) la sunet si dai pe migrofon deschis si gata laughing)