| anonim_4396 a întrebat:

Sall,nu stiu de ce nu mai merge pe facebook jocul "The Sims social",scrie "We're sorry, The Sims Social is no longer avalabile.Thanks for playing.L-au scos? Sau o sa-si revina?

Răspuns Câştigător
| Dyana77 a răspuns:

Mda... l-au scos din pacate. Aparea acum vreo 2 luni un link la joc in care explica, ca pe data 14 sau cat iulie se va scoate si nu stiu de ce.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Dyana77):

Probabil l-au scos că deja pra mulți foloseau hack-uri pe el și nu le mai aducee și așa nici un venit.

2 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Nu. nu o sa-si revina.