| Slow08 a întrebat:

SaLl. Orice persoana poate sa trezeasca sentimente de iubire (de dragoste) pentru alta persoana?

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Da

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta e naspa.Ca indiferent de varsta(imi e prea sila sa dau un exemplu aici), de sex(a se exclude Romania), de situatie materiala(fals, pana la urma dragostea tot prin stomac trece, asculta aceste cuvinte tinere ca eu n-am trecut prin viata cu cizmele in picioare ci inotandlaughing ), de apartenenta religioasa(as baga si aici un comentariu dar uite ca m-am fac ingeras si nu mai zic nimic de faptul ca religia e o prostie si ca mi s-ar parea absurd ca un nene in straie platite din banii sa se opune daca eu vreau sa ma marit cu un arab) de distanta fizica(asta ar fi o problema) etc, nu mai stiuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e una dintre mariile intrebari...nu cred ca iti poate raspunde cinevalaughing

| frumusyka334 a răspuns:

Da orcine lol iniferent de varsta nu conteaza iubirea nu are legi