| Stefyyzxx a întrebat:

Sall pentru cei care joaca metin 2 mage.Dc nu ma mai lasa sa cumpar nimic din itemshop am 12000 coins dau cumpara si nu mi intampla nimic am putut lua numai un kimono si o piatra +9 cum pot face sa mai cumpar itm de pe net?

2 răspunsuri:
| Mumuselu_Boby_1999 a răspuns:

Bai itemeshop se cumpara cu MD sau cu JD adica cu " Monede de dragon" sau cu "Jetoane de dragon" acum ai inteles?

| Stefyyzxx explică (pentru Mumuselu_Boby_1999):

laughing
tu n-ai inteles bah pe alte metine se foloseste conyt de ex : metin2 lunaris.
si era bug atunci de aia nu mergea. Acum ai inteles bai?