| Cristian3 a întrebat:

Sall,pot inlocui apa plate care trebui baut pe zi cu limonada facuta de mine? adica sa beau vreun litru de limonada pe zi, are ceva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Organismul are nevoie de 2-3 litri de apa pe zi. Bea un litru de limonada si unul-doi de apa. De la prea multa limonada, poti sa faci ulcer.

| ReSp3c7 a răspuns:

N-are nimic numai sa nu iti creezi o obsesie pentru limonada... poti sa faci asta dar am un sfat pentru tine" nimic, Absolut nimic nu se compara cu apa de la robinet:-# " Pace! si succes!