| zuzyxthabah a întrebat:

Sall! sall! am si eu o intrebare daca sunteti draguti sa-mi raspundesti.as vrea sa fac o noua adresa de mess dar sa o pastrez si pe cea veche cu un alt nume si sa intru cand vreau eu pe el mss fundalove struck.cine ma poate ajuta lasati id-ul sau imi puteti raspunde chiar acum. fundaaaaalove struck

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici si completeaza campurile -> YAHOO MESSENGER - creeaza un ID nou https://na.edit.yahoo.com/......gistration

1 răspuns: