| Tynnu a întrebat:

Sall...spuneti-mi si mie:
un program de modificat poze(nu photoshop il am de un an si nu sunt multumit de el)
si un program de editat videoclipuri(nu after effects)

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MrSoapte a răspuns:

Nu esti multumit de cel mai complex program de editat, din toate care exista?!?!
Eu cred ca habar nu ai sa-l folosesti!
Nu e o scuza sa recunosti!
Dar sa zici ca nu esti multumit, inseamna ca acel program nu se ridica la asteptarile tale!
Photoshop e cel mai bun program de editat poze! Mai bun de-atat, nu se poate!
Mare atentie la carianta de photoshop pe care o ai. La unele, daca sunt descarcate de pe net, nu au toate functiile, deoarece sunt un fel de variante demo!
Eu am Photoshop CS5 si sunt maxim de multumit!

| Tynnu explică (pentru MrSoapte):

happy si eu am tot cs5 si stiu sa-l folosesc chiar foarte biine dar nu stiu parca nu-mi place happy

| Cathyme a răspuns:

Nu folosesc programe de editat poze pentru ca mi le edit mereu online pe picmonkey.com. Si pentru editat videoclipuri folosesc AVS Video Editor. Sper ca te-am ajutat.

| Tynnu explică:

Pentru editat poze cu persoane sunt multumit de photoshop dar vreau mai mult pentru anime happy

| Denisa_Pop_1995 a răspuns:

Program de modificat poze taaz.com