| Bris a întrebat:

Aș vrea poze cu băieți între 15-18 ani laughing. Băieții din poze să arate ...bine laughing și să nu fie foarte cunoscuți de exemplu modele sau ceva asemănător.

7 răspunsuri:
| Liiiax99 a răspuns:

Cauta si tu la imagini pe google.

| Bris explică (pentru Liiiax99):

Am făcut asta deja laughing, dar m-am gândit că poate știe careva vreun nume al cuiva sau poate să-mi trimită un link cu o poză sau un site de unde să am...laughing.

| vali4789 a răspuns:

Vrei sa le pui la avatar sa te dai mare pe la prietenele tale ca ti-ai facut iubit laughing))) cauta o poza cu fernando de la caransebes

| Bris explică (pentru vali4789):

NUlaughing, am nevoie de poze pentru. un site (Wattpad) unde se scriu povești și de multe ori se adaugă și poze care să-i reprezinte pe respectivele personaje din carte și eu am nevoie de o poză cu un tip pentru. personajul principal, atât laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bris):

Cum te cheama pe wattpad?

| Bris explică (pentru anonim_4396):

Pe mine BrisHH iar pe persoana care vrea pozele Heshiana vrei link?

| Bris explică (pentru anonim_4396):

Ai cont?