| Ofatacuvise a întrebat:

aa vrea sa ma vopsesc maine si poimaine sa imi fac tratament cu keratina..Credeti ca mi-ar afecta cu ceva? funda!

1 răspuns:
| Laiyla a răspuns:

Daca te vopsesti maine trebuie sa astepti doua saptamani pana la tratamentul cu keratina.
Daca vrei sa te vopsesti dupa tratamentul cu keratina, tot doua saptamani trebuie sa astepti.
Daca ai parul vopsit tine 3-4 luni tratamentul din cate stiu eu, apropo, iar daca e nevopsit in jur de doua luni.