| DaniDon a întrebat:

Micro sd card pe care nu pot sa il accesez sub nici o forma
am incercat cu cmd din calculator cu diverse programe de recuperare date, unul din cele mai bune programe (recuva imi spune ca imi da o eroare la scanare disc si nu poate determina tipul sistemullui de fisier ...am ceva poze si un filmulet important ...stie cineva vreo modalitate de a recupera sau accesa un sd card, multumesc.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste si pe aici: https://www.google.ro/#q=recuperare+date+de+pe+stick
Sunt o gramada de programe de recuperare a datelor. Poate ti-l recunoaste careva di ele.