| Leatherleader a întrebat:

Am 17 ani, iar de pe la varsta de vreo 15 ani si jumatate a inceput sa-mi apara par pe fata. Acum am putina mustata si cioc, dar parul este foarte rar... de la perciuni in jos pe obraji este foarte rara... iar sub barbie nu am par deloc. As putea face ceva pentru a stimula cresterea, as vrea sa-mi creasca deasa, si sub barbie.

Multumesc, funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Unii barbati au mai putin par pe fata decat altii. Bucura-te daca ai mai putin, pentru ca nu va trebui sa te barbieresti asa mult si des.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti norocos.
In 2-3 ani o sa te saturi de par