| vasiliustefan98 a întrebat:

am colega noua in clasa venita de cam o 3 saptamani si suntem prieteni(amici)si i-am zis ca nu o iubesc imi place de ea ca si colega dar acum 1sau 2 saptamani si am aplicatia aia sweetem si am dat la litere din alea mari si i-am zis ce scrie si i-am zis esti draguta si apoi mi-a trimis cateva maimute de alea care se enerveaza si eu care rad pentru ca nu stiam de ce face asa credeam ca glumeste asa si i-am zis te ai suparat si ea a zis da si i-am zis de ce si ea a zis pentru cuvintele de mai sus si eu i-am zis ca imi pare rau ca e draguta ca si colega etc mi-am cerut scuze...si mi-a zis scuze ca m-am suparat fara rost si eu i-am zis nu te judec si eu asi fi facut la fel apoi am mai stat si nu am zis nimic si i-am zis bine pai mai vorbim scuze iar si a zis papa.asa oare s-a suparat pe mine? vreau cel mai bun raspuns la care dau funda.si am vb pe mess si sunt in clasaa a5a

3 răspunsuri:
| vasiliustefan98 explică:

Aaa am uitat sa va ca atunci cand am intrebat-o dupa a zis ca nu mai este suparata

| Nica_Pasarela_1965 a răspuns:

NU cred ca s-a suparat
NU stii cum se zice Cine se cearta se iubeste asa fac fetele in ziua de azi