| Elena593 a întrebat:

Am de facut pentru la scoala o compunere cu titlul "Cum vad eu lumea de azi". Imi puteti spune parerile voastre? Voi ce credeti despre lumea de azi? Dau funda la cel mai complet raspuns ce poate fi folosit intr-o compunere artistica, sa contina figuri de stil, imagini artistice etc.

2 răspunsuri:
| SuperGirl8 a răspuns:

Lumea de azi, e o lume in care toti sunt prea ocupati, si nu se mai bucura de viata!

| LoriLoL a răspuns:

Ideea e cum vezi TU lumea nu amici de pe TPUlaughingdeci bafta la scris