| anonim_4396 a întrebat:

Azi sunt invitata la o zi de nastere a unei prietene.

Dar eu habar nu am ce sa-i cumpar...

Am nevoie de niste idei...

Mersiii `happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm...poate este ceva ceea ce isi doreste :X de curand a fost si ziua prietenei mele, iar ea si-a dorit parfumul outspoken de la Fergie :X
adu-ti aminte ceea ce isi doreste prietena ta tongue
daca sunteti prietene, ia 2 bratari la fel, una pentru tine, una pentru ea:X un tricou, nu stiu. acum depinde de gusturile ei tongue

8 răspunsuri:
| Aℓex a răspuns:

Heii`! Foarte interesant nu? 18.06. 2011 este ziua de nastere a colegei mele!love struck Dar si ziua de nastere a prietenei tale!:p Pe prietena ta nu o cheama cumva Betty sau Bianca?! Ma rog uite ce ai putea sa ii cumperi: o super bluza,draguta! o pereche de blugii,o carte cu basme, ciocolata, dar in general haine pentru ca copiii asa mai mari nu prefera jucarii ce haine! Sper ca te-am ajutat!love struck P.S.: Daca o cheama Betty trimite-mi mesaj! Funda?

| CalinBerindean a răspuns:

Parfum papusa o masina decapotabilalaughing un prieten un catel un tricou o poza cu voi doua sa-i zici la multiani din partea meawinking

| flowerpower12 a răspuns:

I-ai putea lua un parfum,dar gandeste-te bine,pentru ca poate nu o s aii placa cum miroase,o perna cu un desen pe ea,si haine daca vrei,dar poate ca nu o s aii palca ce i-ai cumparat,iar atunci mai bine ii cumperi altceva,o cana cu ceva desenat pe ea,un album foto,un ceas, o rama foto, sper ca te-am ajutatbig grin... FUNDA?

| ѕєñσяιтα a răspuns:

La multi ani Al3xa! :*

| ѕєñσяιтα a răspuns:

Multumesc tuturor.

Am sa-i spun maine ca ia-ti urat si voi la multi ani. ca eu am plecat de la 12:00 la ea, si nu am mai intrat pe site.

Pupici!:*

| Alecsiaaa a răspuns:

Salztongue Ieri a fost ziua mea. Am eu o idee! Poti sa-i dai bani! De ex 20-30 lei sau daca vr chiar si mai mult sau mai putintongue. Daca e mica de -11 ani cumparai un tricou si niste dulciuri ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani, si sa ne spui ce i-ai cumparat si cum a fost >big grin

| ade_4108 a răspuns:

Pai ai putea sai cumperi un tricou sau daca ai o poza cu voi doua sai cumperi o rama de tablou si sa bagi poza in ea sau un parfum daca ii plac. daca vrei sai cumperi haine gandeste-te ce haine poarta ea si incearca sai nimeresti masura.dar oricum orice iai lua cred ca se va bucura.papa. spune-i la multi ani si din parte meahappy