| SweetDreamss a întrebat:

Hei buna:* am si eu nevoie de cateva idei pentru un cadou de ziua de nastere a surori mele face 10 ani.Ideea e ca pot sa ii cumpar orice dar vreau si ceva mai special nu stiu... idd?
funditabig grin

Răspuns Câştigător
| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

O posetuta mai hoata
Un jurnal cu lacatel
Un pix smecher
Un mobil? ras
Un set de machiaj pentru copii
Un rucsac de scoala mai deosebit
O enciclopedie
role cu casca
Monopoly
Fina mea de 10 ani si-a dorit enorm Design Studio ( nu vreau sa fac reclama, vreau doar sa vedeti ce e asta)
In plus s-a bucurat mult de un set din care putea sa isi faca margelute, bratari si bijuterii( avea ata, lipici, litere, floricele, stelute, forme diferite si sclipiciuri pentru a le confectiona singura)
Nu stiu atata imi trece prin cap acum alege si tu una din cele enumerate:8

funda?:*

te-am ajutat mult:X

3 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Sh eu am fost recent la o zi de nastere... a unei fetite de 10 ani, si i-am luat asa: o carte (ceva normal), cioco (ceva normal din nou), un plus, sub forma de soricel gri cu mustati maaari si pufoase(era sarmulita imbracata in puf:X:X:X), un bibelou sub fforma de ingeras care sta intr-o floare foarte foarte dragutz...acum tu daca vrei sa fie ceva speical, ai putea sa ii iei un medalion in forma de inimioara si sa te duci sa il gravezi, cu numele ei, sau data ei de nastere etc. sigur ii va palcea, pentru ca fetitele mici adora bijuteriile, credemastiuwinking SUCCES si LA MULTI ANI! surioarei tale

| SweetDreamss explică:

Multumesc:* n am stat ceva pe ganduri pentru funditel intre Oxanna si and3abye. sper sa nu se spere nimeni :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti lua porc roz de plus big grin unu mare!