| Vla2ca a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor și repede: deci, sa va spun problema eu de mic sunt învățat sa dorm cu cineva, cu mama, cu tata, cu frate-miu.OK, tatăl meu e soldat și e plecat sa se lupte cu teroriști din Afganistan, de când e el plecat fratele meu doarme obligatoriu cu mami ca dacă nu, face scandal monstru. După ce ca nu pot dormi singur îmi e și frica de fantome, adică în timpul zilei citesc povesti de groaza, iar noaptea mă afectează enorm. De când a plecat tatăl meu mă culc numai la 1-2 noaptea și cu televizorul aprins.

Vă rog, nu râdeți.

PS: nu îi zic mamei mele ca de ce un copil de 13 ani mai doarme cu alții în camera cred ca va rade... înțelegeți. Răspundeți repede dau FUNDA, va rog nu mai rezist, repede.

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu exista fantome.
Doar niste creaturi dubioase sub patul tau, dar sunt inofensive daca faci liniste

| darrio2007 a răspuns:

Cum sa nu-ti fie frica noaptea daca ziua citesti povesti de groaza.Nu mai citi si ai sa vezi ca vei dormi bine si singur.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai citi tampenii

| TrăieşteClipa a răspuns:

Nu mai citi porcarii in timpul zilei.
Cum iti educi mintea, asa o ai.

| Err0r404 a răspuns:

Păi cred că lipsa tatălui tău te a afectat prea mult, încât ai ales să citești niște fantasme, care nu există.
Chestiile astea poți să ți le înfrângi singur, numai citii acele povești. Fă altceva, ieși altcevafara cu prietenii, distrez - te!
Si daca ti e dor de tatăl tău suna l.
bafta happy