| jonydd a întrebat:

am o intrebare eu vreau sa arunc cu cartii de joc (ma cam pricep) si as vrea sa stiu ce carti sa folosesc de plastic sau de carton care credeti ca prind viteza mai mare funda big grin

4 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Plasticul big grin. Ca ma uitam la emisunea aia " Catigi in 60 de s" si aia tb sa arunce cu carti de joc in niste pepeni. Si alea erau de plastic laughing
Ehh, spor la aruncat! happy

| loveyouforever a răspuns:

Cartile de plastic sunt foarte bune la chestii dinaste:p

fundita?:X

| jonydd explică:

Ms mult o sa pun un link despre un tutorial sau ceva de genu un video facut de mine despre asa ceva sper sa va placa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata-ma si pe mine pls.