| anonim_4396 a întrebat:

Sall. TPU am o intrebare:
pentru a comanda pizza nu trebuie sa fii neaparat major nu? pentru ca niste amici deai mei au comandat si nu sunt majori.big grin scuze categoriabig grin

Răspuns Câştigător
| zăGhost a răspuns:

Poţi să ai şi 6 ani şi să comanzi, dacă ştii forma nr. pizzeriei. happy

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Logic ca nu...

| zuziOoO a răspuns:

Nu trebuie sa fii major, lol de ce sa fi major? ce nai voie s acomanzi ce intrebari, omg

| Laura a răspuns:

@zuziOoO, cine vorbea laughing.

| Roxxu13 a răspuns:

Nu! Bineinteles ca nu trebuie sa fii majorhee hee

| LiquidFlesh a răspuns:

Lol.Ce intrebare rolling on the floor Imi place raspunsul lui Narciss.Cica "Pot cumpara si adultii si majorii". rolling on the floor

| Aykomittt a răspuns:

Salut!

Pot cumpara si adulti si majori.Nu te ingrijora.

Daca pastrezi cumponul de la Five Star Pizza, primesti o pizza gratis.

Pofta buna.

| AnonymuxX a răspuns:

Nop big grin trebuie doar sa ai baniwinking

| motherfucker a răspuns:

Nu are nici o treaba cu varsta. Stai linistita.

| AlexandruIonut11 a răspuns:

Nuuuu, incearca te rog pizza de la http://www.pizzicato.ro/