| oAndyy a întrebat:

Sall, TPU! Am o intrebare. Vreau sa fac o pagina pe facebook cu jocuri poze dragute, haioase, chestii de-astea etc. Nu ma pot hotari ce nume sa ii pun... Va rog, ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| mikaguapa a răspuns:

Vad sunete, aud culori, barbie nu exista smughey, i love game, printre vise si sperante, secret love, kemical hearth alegesmugpup

| oAndyy explică (pentru mikaguapa):

Astea exista deja. nu pot sa aleg una din ele pentru ca nu merge, deci scuze, dar nu-ti dau funda...

| mikaguapa a răspuns:

Nu conteaza:*

| mikaguapa a răspuns:

Sau pagini cu nume: Pagina fara nume,Minim doi,Tu si eu,Dragoste imposibila,Doar eu cu mine,Vorbe goale,Bun ramas,Fara aer,Ma doare lipsa ta,Povestea mea,Ai stins sufletul meu,Drumul meu,al tau,al nostru; x,Iubirea ce inca se simte,Te iubesc in secret,I wanna be your secret love,This is my life,Love is gone,Imi pare i`m sorrylaughing,Te love`scsmug, Noi doi, Iubire in hawai,Doar tu,Copilaria-un paradis pierdut,Habar n-ai tu,Donsoara fara nume,Te-am inselat cu tine, Decat sa minti,Lumea mea,Despre mine,Tic-Tac,for girls,Iubire=dezamagire,Colt de suflet,Minti murdare facute praf,Unde e ea,Iubeste-ma azi,iubeste-ma maine,Parfum de fericire,Vorbesc doar trandafirii,Hai du-te la ea,Tu o sa te duci draqlaughing,Face k-boom in aer, Poze care plang, Un film simplu, Piesa care nu se aude.O groaza sunt, dar acum nu am timp sa ti le scriu pe toate. Daca iti faci pagina da-mi link sa-ti dau un like.pwp:*