| bianca_9810 a întrebat:

Sall TPU, am o mare problema si nu stiu ce sa faccrying( deci eu nu stau in Romania si aici am extrem de mult de invatat si sunt clasa a6a si sunt foarte stresata pentru ca nu pot sa dorm bine ca ma gandesc intodeauna la scoalastraight facedesi sunt premianta dar am extrem de mult de invatat ca si cum am mai zis deci cine ma poate ajuta cu un orar? HELP plzz.(p. s:cand vin dela scoala trebuie sa dorm3 ore casa imi pot rezolva temele si sa pot sa invat pentru examenele care sunt foarte multe aici si trebuie sa stau pe zi cel putin 3 ore sa invat daca am teme si asa daca examen 6 ore deci am foarte mult de invatat)straight face PLZ HELP, funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai, fa-ti un oral de exemplu sa zicem ca vii la 3 de la scoala pui asa
3-3. 15 [praznul]
3:15-6:15 [somn]
6:15-9:15[teme]
si etcbig grin scuze dar nu pot sa ti-l fac euthinking pentru ca nu-ti cunosc timpul cum ti-l dedici. Succes!:*

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

@bianca ma bucur ca ti-am fost de ajutor^^. Multumesc de apreciere, o zi buna!

| Oana4340 a răspuns:

Esti sigura ca esti premianta? Nu prea stii sa vorbesti prea bine romanestewinking
Pai, cand vii de la scoala trebuie neaparat sa mananci ceva!
Te relaxezi, citesti o carte, te uiti la televizor pana adormibig grin
Dupa te apuci de teme, de invatat.
Trebuie sa faci cateva pauze la invatat, daca nu faci vei fi foarte obosita si creierul tau nu o sa poata rezistahappy.

Succes la invatat

| bianca_9810 explică:

Ms la fel:*.