| corina_7558 a întrebat:

am o mica intrebare despre facebook.cum imi pot dezactiva contul dar nu pentru tot deauna ci pentru un mic si scurt timp mai exact o saptamana sau doua saptamani.plizzz.funda

2 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Pe fb nu poti dezinstala contul pentru o saptamana doua trei etc etc

il dezinstalezi si dupa o saptamana doua o sa fie sters definitiv

eu am sters contul meu si cand am intrat la o saptamana pe el, magie, mergea
deci nu era sters, dureaza pana il dezactiveazawinking
asa ca nu ace sa ii faci la cont.

| Gessica16 a răspuns:

Pai mergi la setari si il dezactivezi. Apoi cand vrei sa intri iar pe cont ti se activeaza automat.