| Sarmalute a întrebat:

am o problema...Sunt in clasa a X-a si imi place foarte mult de o colega..are ceva anume ce ador la ea...nu e ca celelate fete.Dar nu stiu cum sa intru in discutie cu ea sa am imprietenesc si sa o cunosc mai bine.nu as vrea sa ii zic ceva si sa o supar sa sa isi faca o parere rea despre mine.Cand sunt cu ea nu stiu ce sa ii zic nu imi trece nimic prin minteVa rog ajutati-ma cu niste sfaturi!

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Sfatu meu e sa o suni dupa ce ajungi acasa intr-o zi oarecare si sa o inviti in Oras-apoi acolo trebuie sa ai putin tupeu si sa ai arati ceea ce simti pentru ea-Asigura-te prima oara ca si tu esti oarecum atractiv pentru ea -ca nu merge numai cu intelesu, trebuie sa te placa oleaca!

| Sarmalute explică (pentru Danysan):

As vrea sa o iau ma incetisor, daca ma intelegi..nu sa ma arunc cu capul inainte.

| Danysan a răspuns (pentru Sarmalute):

Cred ca nu vezi ca de fapt a o suna e un prim pas, ca sa vb cu ea -sa incepi sa ai arati ca vrei mai mult de la ea. Apoi vezi tu ce mai faci.