| RukatakyValy a întrebat:

Am o placa RAM TakeMS 1GB DDR2 533 CL4 si procesor Intel Pentium 4 3.06 GHz
Cum stiu daca o placa ram este compatibila cu pc meu?
Aceasta este?
http://www.emag.ro/......E58FMBBBM/

Răspuns Câştigător
| Stef69 a răspuns:

Placa de RAM TakeMS 1GB DDR2 533 si aceea de la eMAG sunt diferite placa TakeMS e pe 533 Mhz si aceea de la eMAG e pe 800 Mhz as vrea sa stiu seria de la placa de baza ce serie are ca sa stiu ce ram e compatibil e cu placa ta de baza

| RukatakyValy explică (pentru Stef69):

Cum o aflu?
Am downloadat Everest, am dat la motherboard dar nu o gasesc!

| RukatakyValy explică (pentru Stef69):

E cumva asta?
Field Value
Serial Number 150147FEh

| RukatakyValy explică (pentru Stef69):

E cumva asta?
Field Value
Serial Number 150147FEh
?

| Stef69 a răspuns (pentru RukatakyValy):

Cauta aide32 si o sa iti dea el tot ce iti trebuie si cauta si placa de baza