| ionutz_2562 a întrebat:

Sall Tpu...am o problema.Am o verisoara de 5 ani, ei i se misca un dinte foarte tare dar ea se teme de dentist si chestia aia cu ata [sa scot dintele cu ata ] nu pot pentru ca ea plange. Ma puteti ajuta cu o metoda de a scoate dintele?laughing..Multumesc

Răspuns Câştigător
| GreenEyed a răspuns:

Eu una imi scoteam singura dintiilaughing.Se miscau si ii miscam eu si mai mult in fata si in spate cu limba si degetul.Tu stii ce repede si usor iese? Te trezesti cu el in mana si nici nu iti dai seama.

2 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Orice ai face tot o sa planga oh go on

deci fa mai repede "cu ata", si gata laughing

| Renes a răspuns:

Pune-o sa manance mere, sau convinge-o ca nu doare si scoate-l tu.
Spune-i de zana maseluta, si ca daca il lasa sub perna primeste bani, sigur o sa mearga.

Bafta!