| GilaFlorin a întrebat:

Sall TPU, am o problema, imi place de o fata, nu stiu ce sa fac, vb cu ea pe fb in fiecare zi, o fac sa rada, avem lucruri in comun si nu stiu ce sa fac ca sa-i demonstrez ca o plac.

3 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Asa, nu te jignesc, dar daca in poza de profil esti tu, incearca sa formezi o prietenie durabila mai degraba decat o relatie. Is mult mai valoroase astea, si daca se trece la iubire de acolo, se va intampla natural la varsta potrivita. Daca insa te mananca numaidecat sa freci ceva frumos, cea mai buna modalitate sa fi sigur ca nu te faci de ras e daca o perioada numai faci ce ai facut pana at si ea remarca acel lucru. Daca face asta inseamna ca se gandeste destul de mult la tine si observa schimbarile. Daca nu stai in banca ta. Repet, nu te grabi, e o prostie.

| AtateaConditii a răspuns:

I-ai demonstrat deja, ramane sa mai cresteti mari si sa formati un cuplu.

| andreeascumpi a răspuns:

Ce mai astepti? Spune-i ca o placi, poate ca si ea te place si nu are curaj sa iti spuna, fa tu primul pas, dar doar atat spune-i ca o placi!