| crinaa_9522 a întrebat:

am o rugaminte la voibig grin era un status asa incepe"in ciuda lumii am ramas tot impreuna..."si continuarea nu o mai stiu care il stie mi-l scrie va rog:* dau fundita la cel mai rapid

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

In ciuda lumii am ramas tot impreuna, prin rele si bune am trecut tot impreuna, asa ca lumea poate sa vorbeasca, noi am promis ca ramanem impreuna.
Asta e?

| Larisa7883 a răspuns:

Caci nu poti sa cazi cand ti pe cineva de mana.

| Clauditza21 a răspuns:

In ciuda lumii am ramas tot impreuna, prin rele si bune am ramas tot impreuna, asa ca lumea poate sa vorbeasca, noi am promis ca o sa ramanem impreuna.

| Byuuu_1417 a răspuns:

In ciuda lumii' am ramas tot impreuna' prin rele si bune'am trecut' tot impreuna' asa ca llumea' poate sa vorbeasca' noi am promis ca ramanem impreuna'.

:d fundita?

| alecssya1ayss a răspuns:

Cand il gasesti da`mi`l si mie prin mesaj plz rolling on the floor)