| Klaaa a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor.

Am o tema in care trebuie sa ii fac reclama primului telefon inventat d Alexander Graham Bell, j nu am nici cea mai mica idee a unui slogan p care laj putea folosibig grin

Va rog dati'mi si mie cateva idei de slogane:X

cele mai bune au fundita:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Îţi voi da ideea unui slogan, dar te rog întâi să te uiţi câte greşeli ai în întrebarea scrisă:
-Sall în loc de Salut
-care în loc de care
-trebuie în loc de trebuie
-j în loc de şi
-p în loc de pe
-laj în loc de l-aş
-dati'mi în loc de daţi-mi
-fundita în loc de fundiţă
Nu te supăra una din cerinţele scrierii civilizate, pe care o are şi acest site, este să nu se folosească "limbajul messenger". Eu nici pe messenger nu îl folosesc, nu mi-e lene să scriu corect româneşte.
Acum sloganul: "Nu e o voce din cer, sunt chiar eu, te sun de acasă!" Am ţinut seama de faptul că telefonul era o noutate şi oamenii au avut tendinţa să creadă şi chestii de genul celei din slogan.
Te invit pe lecturirecenzate.ro Sper să-ţi placă. Pa, pa!