| aLexZz_7238 a întrebat:

Am si eu nevoie de o lista de filme bune. Toate genurile! Eu plec in voiaj peste 1 saptamana (adica plec pe vapor) si stau o luna... Asa ca am nevoie de cateva big grin.

Răspuns Câştigător
| Destinee a răspuns:

-A walk to remember(cu Mandy Moore si Shane West)
-8 mile(cu Eminem si Brittany Murhy)
-The last song(cu Miley Cyrus)
-Raise your voice(cu Hilary Duff)
-Euro trip(este o comedie de nota 10+)
-Running scared(cu Paul Walker)
-Burlesque(cu Christina Anguilera si Cher)
-Crossroads(cu Britney Spears)
-The Lovely Bones(iar un film de nota 10+ gen drama)
-36 de zile de teroare(cu Stephan Doaff)
-Mascul necrutator(cu Justin Timberlake)
-New York Minute(cu gemenele Olsen, super tare filmul)
-Triple Dog(cu adolescenti )
eu le-am vazut pe toate si mi-au placut foarte mult sper sa iti placa si tiehappy
P.S. VOAIAJ PLACUT
byehappy

1 răspuns:
| Mary_5266 a răspuns:

Uite aici, filme care le-am vazut eu si sunt toate super,comedii- johnny english (cel mai tare,razi cu lacrmi) boat trip, milf, accepted, little man,mr nanny,norbit, big momma, s house actiune- crank 1 si 2 si toate cu jason statham, horror - let me in