| mariutsa1234567890a a întrebat:

Bună TPU!
Am nevoie de ceva filme intersante, dacă se poate să fie mai multe și de toate genurile.
o să stau internată în spital și ca să nu mă plictisesc, aș vrea să privesc ceva filme.!
Cele mai bune funda :*

Răspuns Câştigător
| NiiEla6 a răspuns:

Comedie : seria The naked gun, The ugly truth, Big daddy
romantice, drama: Meet Joe Black, Lengends of the fall, Braveheart
Thriller : The basketball Diaries, The silence of the lambs
Animatie : The lion king, Over the hedge

4 răspunsuri:
| Nian a răspuns:

Un film trist, dar merita vazut "Strania poveste a lui Benjamin Button."

| DianaDiaa a răspuns:

The notebook, Keith, Friends with benefits, (Jab tak hai jaan, Dulha mil gaya sunt indiene) si nu stiu acum dar ai putea sa te uiti la un vechi serial care iti placea. Si poti vedea toate episoadele in cateva zile.
Papahappy

| lunathemoon a răspuns:

Poti sa te uiti la telenovela Violetta! E foarte interesanta dupa parerea mea!