| skizz0 a întrebat:

ce le place fetelor cel mai mult la un baiat... As vrea mai multe opiniii, si un fel de top cu lucrurile care va place cel mai mult la un baiat. am nevoie doar de raspunsul fetelor!

Răspuns Câştigător
| Trix_4411 a răspuns:

In primul si in primul rand. Niciodata sa nu te comporti ca un dobitoc ca ea. adica gen respect.o eu asta caut la un baiat. sa stie sa ma respecte. apoi sa fie dragut si amuzant. nu prea timid, nici prea plin de elbig grin sa stie sa se comporte, sa aiba o personalitate frumoasabig grin o, si sa nu fie porclaughing
hmm thinking toop?
1. respectul fata de MINEEE rolling on the floor
2. sa fie dragut
3. personalitate frumoasa ( gen sa fie amuzant, sa nu fie nesimtit, sa fie de treaba big grin...]
4. sa nu ma insele sau sa ma minta
5. Ochiii laughing) ador ochii. in ei ma pot holba. adica gen sa aiba niste ochi frumos day dreaming ( desi asta e cam neimportant...)
6. sa se imbrace bine, gen sa nu fie un 'imputit'
7. sa nu asculte manele.
8. sa nu fie obsedat de aceeasi chestie mereu.
9. sa ma faca sa rad non-stop
10. sa tina la mine si sa nu am afca sa ma simt prost vreodata
si.
11. sa am iubeasca :X:X:X rolling on the floor)

ti.a plkt, hah?laughing)

5 răspunsuri:
| Viviannnnnna a răspuns:

Sa aiba parul lung love struck asta e tot ce conteaza si :
sa se penseze sa nu fie sarac oh go on sa aiba un ferarri smug rosu :X asa.sa isi aminteasca de ziua fetelor important! waiting sa fie ingrijit happy.si daca se poate...sa aiba parul` lung dar brunet si sa aiba ochi albastri day dreaming

| rose_9640 a răspuns:

Deci, daca e vorba de o fata mai cuminte nu te purta ca un vagabont, nu asculta muzica porcoasa, nu injura etc. etc. la haine...nu purta haine gen pantaloni in vine sau chestii de genu asta si fii macar un pic ingrijit sau sa pari asa
fetelor la un baiat le place sa fie cat de cat frumosi, amuzanti(la mine cel mai mult astea doua big grin) cat de cat inteligenti, nu neaparat, sa fie sinceri(macar cu ele) sa se poarte frumos(cu ele)
sper ca te-am ajutat si ca o vei cuceriwinking

| rose_9640 a răspuns:

A, da si sa isi aminteasca de ziua lor sau de alte evenimente importante si sa le dea macar o floare sau un cadou si sa se poarte frumos daca ii intalneste parintiiwinking

| Ana9317 a răspuns:

Eu ma uit intai la ochi... nu stiu de ce thinking depinde de fata banuiesc. unele cauta un baiat bogat/frumos altora le pasa mai mult de personalitate, ce fel de om esti, cum te comporti cu ele etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine cel mai mult ma intereseaza infatisarea, poata ca sunt materialista deci iti imaginezi ce e in top
-haine la moda
-poate un pierce in spranceana
-bani
-masina
-sa fie frumos

pe moment astea ajungwinking