| GabrielPC a întrebat:

Am si eu o problema am creat o pagina de facebook ca sa fac reclama la scoala de soferi si am intrat in diverse grupuri pentru publicitate adica sa postez oferte etc... Dupa 2 zile mi-a aparut dintr-o data cand era logat pe facebook Conecteaza-te am dat click si mi-au aparut niste poze cu prieteni pe care ii am si normal ca din 150-200 prieteni nu am stiut eu cine si ce poze are si acum cand intru imi spune ca am contul blocat: "Your account has been temporarily suspended. Suspicious activity has been detected on your Facebook account and it has been temporarily suspended as a security precaution. It is likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Facebook. This type of attack is known as phishing.". Ce pot face in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| Anonima60 a răspuns:

Poate că ai primit raport de la cineva şi trebuie să le dai un feedback celor de la facebook. Nu ştiu dacă asta e. dar poate totuşi. puppy dog eyes