| anonym000000 a întrebat:

am si eu o problema. azi am iesit in oras cu clasa sa vizitam un muzeu, si cand m-am intors spre casa. eram singur si aveam impresia ca toti oameni de pe strada se uita la mine ciudat. (asta o am tot timpul cand merg in oras... singur ) cv pareri?

3 răspunsuri:
| Caty5 a răspuns:

Impresiile nu sunt tot timpul adevarurui! Incearca sa treci pe langa ei cu capul sus ca nu cred ca oamenii sunt atenti la tine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si eu mai patesc asa, cateodata ma gandesc ca am ceva pe fata, dar se rezolva usor, spre exemplu cand simt chestia asta incep sa ma uit si eu la cei pe care trec pe langa mine, sa "contrabalanses".

| Diiiaaღ a răspuns:

BunahappyAsa patesc si eu tot timpul am impresia ca cineva se uita la minestraight faceEste doar in imaginatia noastra.Incearca sa nu ie`i in seama acele persoanewinkingSper ca te-am ajutat:X