| crazystorm a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul : il aprind sta 5-10 minute aprins ma joc ascult muzica... si dupa se restarteaza) ce probleme ar putea avea?

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Racire\ventilatie insuficienta.Desfa-i capacul si foloseste aspiratorul, ori pune sa faca asta pe cineva care se pricepe. Daca face tot asa, poate trebuie o reinstalare.

| rutanklan a răspuns:

S-o fi suparat pe viata, s-o fi imbatat prea tare, nu ii place curentul de la retea... Din astea.

| Loser8299 a răspuns:

Probabil de la sursa.Sau nu se raceste calumea.

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Problema e la ventilator, e plin de praf si numai face fata, si eu am avut problema asta, eu nu mi-am dat seama la timp si mi s-a ars, du-l la curatat parca e 30 de lei daca nu sa scumpit