| costin_8115 a întrebat:

am si eu o problemabig grin.nu mai pot sa-mi schimb poza la mess sad poza care o aveam am sters-o, dar tot pe aia o arata. ce are pentru ca acum cateva zile nu avea nimic? FUNDA:d

4 răspunsuri:
| xD101 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel straight face o sa isi revinahappy stai linistit kiss

| helpu a răspuns:

Mai puneti multi intrebarea asta? Are draci messu. Nici eu si nici alte cateva mii de persoane nu isi pot schimba avatarul. In cateva zile o sa isi revinawinking

| blueprimrose a răspuns:

Nu te stresa atata asa e si la mine! si la toti! e ceva problema de la yahoo... o sa isi revina! xD

| Ezzio a răspuns:

Si mie mi sa intampla la felx( cred ca e de la ei sau de la mess