| PuUfiy a întrebat:

acum cateva zile cand am incercat sa schimb poza la profilul de la mess nu o mers! ( cand dau sa caut o poza din pc mi se blocheaza) dau funda la cel/cea care ma ajuta cu aceasta problema!

Răspuns Câştigător
| gabrielhutanAS2 a răspuns:

Sa mai intamplat si mie dar pentru prima data dai clik dreapta pe computer>proprietis>advance system>system protection si dai system restore o sa-ti apara programul sters til reinstalezi tu si dai timpu inapoi sa zicem cu 10 zile depinde cat ti-a mers si gata o sa-ti mearga FUNDA? big grin